Kalender 2019

Januari

Dag

Aanvang

Activiteit

Plaats

Uitslag/Info

2

17:45

Trainingswedstrijd KNSB- en topteams

Heerenveen

5

-

Jarig

Peize

-

19

16:30

Eerste training inline-skating

Heerenveen

-

Dag

Aanvang

Activiteit

Plaats

Uitslag/Info

20:15

Regio NO Selectiewedstrijd NK Allround

Enschede

6

17:30

Regio NO Selectiewedstrijd NK Allround

Deventer

11

16:00

Selectiewedstrijd Landenwedstrijd

Heerenveen

19

16:45

Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams

Heerenveen

Dag

Aanvang

Activiteit

Plaats

Uitslag/Info

15:00

NK afstanden / allround

Groningen

3

15:00

NK afstanden / allround

Groningen

3

15:00

NK allround

Groningen

3

19:25

NK mass start

Groningen

16

15:50

KPN NK jeugdmarathon

Dronten

Februari

Maart

April

Dag

Aanvang

Activiteit

Plaats

Uitslag/Info

6

16:00

Landelijke baan

Heerenveen

22

16:00

Landelijke baan

Wervershoof

26 - 28

14:00

Europa Cup

Gross-Gerau (D)

Mei

Dag

Aanvang

Activiteit

Plaats

Uitslag/Info

3 - 5

13:30

Europa Cup - Holland Cup

Heerde

18

16:00

Landelijke baan

Zwaagwesteinde

Niet gestart

30

31

11:30

11:00

NK baan

Wervershoof

Juni

Juli

Augustus

Dag

Aanvang

Activiteit

Plaats

Uitslag/Info

17

14:00

Landelijke baan finale

Heerenveen

Niet gestart

22 - 28

-

Trainingskamp RTC Noord (Groningen)

 Berlijn (D)

-

Dag

Aanvang

Activiteit

Plaats

Uitslag/Info

1

11:00

NK weg

Medemblik

8

16:00

Landelijke baan

Rijssen

Niet gestart

15

13:45

NK marathon

Staphorst

22

16:00

Landelijke baan

Wolvega

Niet gestart

22

8:30

Rabobank talentendag

Heerenveen

25

8:30

Start training zomerijs RTC Noord (Groningen)

Heerenveen

Dag

Aanvang

Activiteit

Plaats

Uitslag/Info

13

16:15

Pilot mass start competitie

Heerenveen

September

Oktober

Dag

Aanvang

Activiteit

Plaats

Uitslag/Info

5

11:35

Officieus NK Clubs

Heerenveen

5

17:00

Mass Start Competitie 2

Heerenveen

12

16:45

Trainingswedstrijd KNSB- en topteams

Heerenveen

19 - 26

-

Trainingsweek

Inzell (D)

-

23

20:50

Atje Keulen Deelstra Trophy

Inzell (D)

30

19:15

Oosterhavenbokaal 3

Groningen

Dag

Aanvang

Activiteit

Plaats

Uitslag/Info

23 - 29

-

Trainingsweek RTC's

Heerenveen

-

28

16:45

Trainingswedstrijd KNSB- en topteams

Heerenveen

29

17:25

RTC-trainingswedstrijd

Heerenveen

November

Dag

Aanvang

Activiteit

Plaats

Uitslag/Info

2

18:00

Klassecompetitie #1

Groningen

10

18:00

LS 3000m en LS 1500m

Den Haag

11 - 18

-

Trainingskamp RTC Noord (Groningen)

Inzell (D)

-

16

13:00

Frillensee Cup

Inzell (D)

December

Dag

Aanvang

Activiteit

Plaats

Uitslag/Info

1

17:45

Landelijke selectie NK afstanden 3000m Jun A en B

Groningen

7

18:00

Selectiewedstrijd YOG

Hoorn

8

19:45

Mass Start Competitie 5

Hoorn

14

13:45

NK Junioren Sprint/Lange Afstanden/Teamsprint

Alkmaar

15

13:45

NK Junioren Sprint/Lange Afstanden/Teamsprint

Alkmaar

18

19:15

Oosterhavenbokaal selectie NK marathon (3)

Groningen

Niet gestart

21

17:45

KPN Marathon Cup 8 (beloften)

Breda

28

15:25

KPN NK Afstanden

Heerenveen